MIZOR

اینفوگرافی مرجع مهاجرتی به ایالات متحده آمریکا از 19850 تا کنون

آیا با تاریخچه مهاجرت به آمریکا آشنایی دارید؟ این ویدئو این موضوع را از زاویه ای متفاوت تشریح میکند…

پرزیدنت ترامپ گفت: آخرین بازبینی در قوانین مهاجرتی ایالات متحده ۵۴ …. اورتگاس: آمریکا تا زمانی که جمهوری اسلامی ایران عادی رفتار نکند به افزایش فشار ادامه می‌دهد … (نهم مهر) آغاز شده و تاکنون حدود ۲۵۰ کشته و صدها زخمی برجای گذاشته است. ….. مرجع تقلید شیعیان عراق، خواستار برقراری آرامش در آن کشور شده است.

دولت ایالات متحده آمریکا به مهاجرانی که قادر به پرداخت هزینه‌های درمانی خود نیستند … این اقدام دولت ترامپ به دلیل مهار مهاجرت به آمریکا انجام گرفته است. … که باعث می‌شوند تا آن عده از مهاجران قانونی که نیاز به کمک دولتی دارند، نتوانند اقامت … تلاش‌های نتانیاهو برای تشکیل دولت ائتلافی تا کنون بی نتیجه بوده است.

امانوئل مکرون در اظهارات اخیر خود، آمریکا را غیرقابل اعتماد و بی ثبات توصیف کرد. اعترافات … اینفوگرافی مرجع مهاجرتی به ایالات متحده آمریکا از 19850 تا کنون.

از من پنهان به نظر خودت تا کنون با چه کیفیتی نقش های خود را ایفا کرده ایی ؟ … اینفوگرافی مرجع مهاجرتی به ایالات متحده آمریکا از 19850 تا کنون. 14 ساعت پیش.

یک صداگذاری فوق العاده خنده دار از یک نماینده مجلس آمریکا که پیشنهاد میدم حتما تماشا کنید. … اینفوگرافی مرجع مهاجرتی به ایالات متحده آمریکا از 19850 تا کنون.

بیانات رهبری … اینفوگرافی مرجع مهاجرتی به ایالات متحده آمریکا از 19850 تا کنون.

… لیورپول به منچسترسیتی(مانه) اینفوگرافی مرجع مهاجرتی به ایالات متحده آمریکا از 19850 تا کنون …

ویدیوی کوتاهی از سفر نیم روزه ی ما به روستای زیبای تمین، جواهری در شمال آتشفشان نیمه فعال تفتان. بخش اول رزرو تورهای تمین و تفتان از طریق: …

برچسب‌ها:, , , ,