MIZOR

جزییات گام جدید قوه قضائیه در بسترسازی سلامت اداری و فساد ستیزی

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و در شش ماهه دوره مدیریت جدید در راستای … جزییات گام جدید قوه قضائیه در بسترسازی سلامت اداری و فساد ستیزی.

۱۶:۳۱. Video Player is loading. Play Video. Play. Mute. Current Time 0:00.

خبرگزاری دانشجو نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند.

جزییات گام جدید قوه قضائیه در بسترسازی سلامت اداری و فساد ستیزی.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و در شش ماهه دوره مدیریت جدید در راستای …

عصر ایران/ جزییات گام جدید قوه قضائیه در بسترسازی سلامت اداری و فساد ستیزی را مشاهده کنید. ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید.

خبرگزاری دانشجو.

جزئیات گام جدید قوه قضائیه در بسترسازی سلامت اداری و فساد ستیزی | منبع: دانشجو | پویشگر: خبرپو.

جزییات گام جدید قوه قضائیه در بسترسازی سلامت اداری و فساد ستیزی.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و در شش ماهه دوره مدیریت جدید در راستای پیگیری مسئولیت … جزییات گام جدید قوه قضائیه در بسترسازی سلامت اداری و فساد ستیزی.

جزییات گام جدید قوه قضائیه در بسترسازی سلامت اداری و فساد ستیزی … قاطع از اقدامات قوه قضائیه و هر نوع اقدام فساد ستیز در قوای سه‌گانه اعلام …

معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: عقد آریایی شرعا و … جزییات گام جدید قوه قضائیه در بسترسازی سلامت اداری و فساد ستیزی.

پایگاه اطلاع رسانی Khamenei_ir لحظاتی از سخنرانی آیت‌الله خامنه‌ای در حضور شهید رجائی درباره لزوم حمایت دولت از مستضعفین را به مناسبت هشتم شهریور؛ سالروز …

معاونت حقوقی قوه قضاییه کلیه نظریات مشورتی تنقیح لوایح. … را با بهره مندی از تجربیات گذشته و در نظر گرفتن مفاهیم و مصادیق جدید تهیه کند …. اهداف کلان آن در گام دوم انقلاب، مستلزم مساعی حداکثری مدیران، قضات و کارکنان اداری است. … با تصویب مجلس اجرای آزمایشی قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد ۶ ماه تمدید شد …

دولت، قوه قضائیه و مجلس باید روشهایشان را تغییر دهند. … ما ۴۰ گام رو به جلو برداشته‌ایم، اما دیدیم در مصر چگونه انقلاب منحرف و انقلاب مردم … در باب فساد ستیزی … با فساد هستند و مستقیما با موضوع مبارزه با فساد و ارتقای سلامت اداری ارتباط دارند. … حوزه مبارزه با فساد دارند، معنای جدید و عامی از فساد وجود دارد که مقوله فساد را گسترده …

عصر ایران / جزییات گام جدید قوه قضائیه در بسترسازی سلامت اداری و فساد ستیزی را مشاهده کنید.

مراسم تکریم و معارفه معاون قدیم و جدید مالی قوه قضاییه … معرفی می‌کنیم، اما این موضوع محرمانه است و نمی‌توانیم جزئیات را ارائه کنیم. …. معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی جدید قوه قضاییه گفت: فسادستیزی و نیروی … کاهش هزینه‌های اضافی، ارتقای سلامت اداری کارکنان و شفاف سازی نیازمند دقت در هزینه پشتیبانی است.

در اين تحقیق مدلی بومی برای مبارزه با فساد اداری ايران …. جديدی توسط رهبر معظم انقالب اسالمی در ايران مطرح شد كه به نوعی پاسخ به ناكارآمدی … جهانی و صندوق بین المللی پول نیز هم گام با اين سیاست های توسعه ای، راهکارهای مشابهی را ….. بسترسازی ….. ســازمانی ادراک شــده كاركنان ســتادی ادارات زيرمجموعه قوه قضايیه در استان ايالم بود.

… وزیر دادگستری عملکرد یکساله قوه قضائیه را تشریح کرد · سومین دوره آموزش مالکیت فکری · نشست تخصصی حقوق کودک در آیینه فقه · پیگیری …

فیلم/ گام دیگر قوه‌قضائیه در راستای فسادستیزی. کاهش پرونده‌های قضایی، کاهش فساد اداری و افزایش رضایت مشتریان، از ثمرات اقدامات ۹ گانه قوه قضائیه در سازمان …. حجت الاسلام رئیسی: از مجلس می خواهم که زمان قانون ارتقای سلامت اداری تمدید شود.

… از حقوق شهروندان در نظام اداری در مجامع قانونگذاری و تقنینی تصویب شده است. … افزایش اعتماد مردم به قوه‌قضائیه؛ حقوق بشر در ایران؛ تقلیل حساب‌های قوه … ماه ۹۷ با حکم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان ریاست جدید قوه قضاییه منصوب شد. … او یکی دیگر از نکات مهم و مورد تاکید دستگاه قضا را مبارزه با فساد اعلام کرد.

برچسب‌ها:, ,