MIZOR

دوربین مخفی – دوس دخترمه – خودم حالم بد شد

دوس دخترمه دوربین مخفی دوربین مخفی های خنده دار پویان رو اینجا دنبال کنین دوربین مخفی طنز ویدئو های سر کاری شوخی با مردم برای حمایت و دیدن …

دوس دخترمه دوربین مخفی دوربین مخفی طنز ویدئو های سر کاری شوخی با مردم.

دوس دخترمه دوربین مخفی دوربین مخفی های خنده دار پویان رو اینجا دنبال کنین دوربین مخفی طنز ویدئو های سر کاری شوخی با مردم.

ولی الان خیلی دلم هواتو کرده دوست دارم بازم بیام پیشت. یه کاری … سگ ياد شده اينبار با ورود به پاكينگ ويژه ، وارد محوطه مي شود و با مخفي كردن خود در كنار يك كمپرسي حامل سنگ (انطور كه در تصاوير دوربين مدار بسته ديده شده) ، خود را به صحن‌آزادي مي رساند. اين سگ با ….. میبینمش حالم بد میشه بعضی اوقات میرفتم جای دیگه. قیافش رو …

سر زده به دفتر کار شوهرم رفتم و صدای زنانه داخل اتاق حالم را بد کرد! … Murder رسانده و جسد او را داخل بشکه‌ای در پشت بام مخفی کرده است. … بام ریخته شده بود به پشت بام رفتم که در همان لحظه دخترم به سراغم آمد و … لیلا با دوست برادرش ازدواج کرد و خانواده اش که از این اتفاق خوشحال …. دوربین مخفی فوق العاده خنده دار.

هر کس زخم دست هایم را دید پرسید که چرا با خود چنین کرده ای اما هیچ کس زخم های ….. خدایا به خداوندی خودت قسم دوست دارم بمیرم برات که رو زمین خیلی غریبی خدا جونم دوست …… وحالا ” فریب ” میدهیم دوربین عکاسی را وقتی با یک “سیب “گفتن تمام غمها را …… ابجیمو ببرم دکتر دیشب حالش بد شد و مُرد با گریه گفت:تو میخواستی گل بخری؟

خواد بفرستتم فرانسه ولی من خودم ترکیه رو بیشتر دوست. دارم چون هم به ایران …… ترمه، مامان حالش بد شده هر لحظه هم سطح هوشیاریش میاد پایین تر . …… دوربین مخفیِ؟

با لحاظ اين نكته از خواهران محترم اسك ديني دعوت مي‌كنم، تا جمله ” حجابم را دوست دارم چون. … مربوط به مرد نیست که بگوید من راضیم که همسر و دخترم چادر سر نکند ، ….. و حالم بد می شود اگر کسی به خاطر ظاهر من به من اهمیت بدهد. … گرفتم وقتی به خاطر پوششم خودم رو از همه و دوربین مخفی می کردم وقتی که شنیدن خبر عروسی کسی مثل کابوس …

شاید بیشترین جمله ای که از زبان دختران نوجوان شنیده شده، این جمله است: «خانم … نوجوانان در این سن فکر می کنند اتفاقات بد فقط برای دیگران می افتد و …. دوست دارد هر طور خودش دوست دارد درآنجا پادشاهی کند. … کوچکترین دوربین ۳۶۰ درجه دنیا با کیفیت ۸K ….. من با اینکه خودم یه دخترم . ….. خییییییلیییی حالم بده.

و طوري عشق مي ورزيم كه گويا معشوق پاره اي از تنمان شده و،هرلحظه او را به خود …. با عشق دوست ماند و با يار بيقراري / از دوست درد ماند و از يار يادگاري . … اینقدر از همه کس بد دیدم،که به چشمای خودم بد بینم،شاید دنیا خوبه ومن دارم،دنیا رو با دید بد میبینم. ….. حالم بده…دلم میخواد ناز کنم یکی نازمو بخره قهرکنم یکی منتموبکشه ی ساعت برم …

پدر دختر فوتبالدوستی که خود را آتش زد می‌گوید: او بیماری اعصاب و روان … مرتب دارو را در چایی و نوشیدنی به دخترم می‌داد، ولی از یک‌سال پیش دارو را قطع کرد. … تخت بیمارستان خوابیده؛ او خودش را سوزاند و مشخص شد که به عشق فوتبال و تماشای … او بیماری اعصاب و روان داشت، حالش اصلا خوب نبود، چند سالی قرص و دارو …

خانه » وسواس فکری|ناراحتی|حساس و زودرنج بودن » دوست دارم بمیرم … ولی این رابطه باعث شده من خود ارضایی کنم چون اونم زیاد میل نداره ولی هرموقع من بخوام دریغ نمکنه. …. سلام دخترم ۱۹ سالمه امسال کنکور دارم ولی ارادمو از دست دادم خسته ام دلم میخواد … تا خونه راه زیادی بود حدودا۷کیلومتر انقدر حالم بد بود همشو پیاده رفتم حتی یه قطره اشک هم …

ببین. … من حواسم هست که دخترم حالش خوب نیست! به پشت …. دستامو مشت کردم که باعث شد ناخون هام توی دستم فرو بره و درد بدی نصیبم بشه.

الهی قربونشون برم خیلی گل و دوستداشتنی هستن و خیلی ما رو دوست دارن و … دخترم داره دو سال و نیمه گی رو به پایان میرسونه کلی بزرگ شده و کلمات و … باسابا خانومه باسابا نازه وقتی میگه که خودش یه کار بد انجام داده و میخواد توجیه کنه و ما دعوا نکنیم ….. یه دوربین مخفی پیرامون پست قبلی براتون میزارم یعنی من …

از این شخصیتش می ترسیدم یادم میاد حسام هم زیاد اینطوری می شد ولی از اون نمی … کمی توی آشپزخونه خودم رو معطل کردم، ولی آخر سر به سالن رفتم. … دلم نمی خواست دوباره حالش بد بشه، با اینکه یه کم ترسیده بودم، از نگاهش، از تحکمش و از شکل حرف زدنش. …. همون موقع که عمه می‌رفت و می‌اومد می‌گفت یکی بهتر از مهیار، دخترم رو گرفت.

برای مراجعه و پیگیری شکایت شاید با مشکلات متعددی مواجه شده باشید و … در قسمت پایین صفحه سوالات خود را ثبت نمایید و اگر پیشنهادی راجع به این … عمه و عمو و دایی نداشت و تنها بود این کار او مخفی ماند اما عذاب و ناراحتی و اعتراض من …… در گوشش خوندن که مادرم قرص هاشو قطع کرد و حالش بد شد بردیمش دکتر گفت …

خودم با آمپول زیاد مشکل ندارم ولی یه عمو دارم ۱۷ سالشه ته تغاری و لوووس اصلا با … من نمیخوام بمونم من از بیمارستان بدم میاد بابا هم ب دکتر گفت خودم خونه حواسم بهش هس … گردوندیم بهش یکم آب دادیم حالش بهتر شد ولی خیلی هق هق میکرد پاهاشم بدجور درد …. و اما خاطره: چند روزیه که کلیه هام درد داره، دیگه امروز رفتم پیش دوست بابام ، دکتر م .

روزای بد و غمگینم داشتیم روزای خوبم داشتیم … + نوشته شده در پنجشنبه بیست و دوم شهریور ۱۳۹۷ ساعت 12:0 توسط شنای | 2 … یعنی مردم و زنده شدم تا حالش بهتر شه دست و پامو گم کرده بودم و همش دور خودم … خلاصه که خیلی خانم خوبی هستش و دوسش دارم …. من همه سختی ها رو به جون میخرم تا دخترم توی هوایی نفس بکشه که و بوی ازادی میده.

این کاربر از این حرکتش فیلم گرفته و آن را در صفحه شخصی خود … تعداد فالوئرهای پسری که فیلم کتک زدنش در فضای مجازی پخش شده است، …. حالم بهم خورد. … دختر تهرانی نبوده ، بلکه سیرجانی بوده و دوست دختر قبلی همان پسره بوده. …… ناشناس۱۷:۴۳ بیا ببرمت آلمان نشونت بدم اونجا چه خبره و چه اتفاقاتی می افته.

ه روز ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺍﺯ ﺻﺒﺢ ﺭﻓﺖه بود ﺧﻮﻧﻪ ﯼ ﺧﺎﻟﻪ ﻡ، ﻣﻨﻢ ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﺁﻭﺭﺩﻡ ! ﺷﺐ ﮐﻪ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ … ﺻﺒﺢ ﺗﺎ ﺷﺐ ﻧﺒﻮﺩﻡ ﯾﻪ ﺯﻧﮓ ﻧﺰﺩﯼ ﺣﺎﻟﻤﻮ ﺑﭙﺮﺳﯽ !! من 😐 …. منم حالی می خوام ولی خوب تو وطن خودم دادا بده ! بد دردیه ! درد کشیدن حالا بشین و از ته قلبت فحش بده … این فیلم ها توسط یکی از دوست دختر های تتلو که در اتاق های خانه دوربین مخفی جاسازی کرده بود منتشر شده .

بعد از چند وقت دخترم را حامله شدم، اما باز هیچ چیز نمی‌فهمیدم. … در آینه خودم را نگاه می‌کردم و می‌دیدم روزبروز دارم پست‌تر می‌شوم. …. مثلا وقتی که سری اول جواب آزمایشم را گرفتم به مادرشوهرم گفتم آزمایش را مخفی کنید که خانواده‌ام نفهمند، اما بعد از ۱۰ سال که … بعد از ۱۰ سال کارتن خوابی، چند وقتی بود که حالم خیلی بد شد.

ماجرای زنی که با دوست صمیمی شوهرش رابطه نامشروع داشت +خبرهای داغ روز ،حوادث … پيکر همان جا بود تا این‌که صبح من دخترم را از خواب بیدار کردم، چادرم را طوری … ردیف اول پرونده نیز مقابل دوربین قوه قضاییه ایستاد و بعد از معرفی خود گفت: ….. یک‌ بار خودکشی کردم و بعد از مرگ پدرم هم آن‌قدر حالم بد شد که تا مدت‌ها نمی‌توانستم کار کنم.

از تو و هرچی رفتار بهت کاش فقط منو تو باشیمو همین کاش فقط مال خودم باشه دلت ^کجا بگردم …. +امیر حالش بد شده ….. من خیلی بیشتر از اینکه فکر کنی امیرو دوست دارم. …. بله هستن..گوشی..باباته کارت داره گوشیو از دستش گرفتم جواب دادم /الو دخترم …… توی فکر بود به سرم زد کتشو بگردم گشتم گشتم رسیدم به جیب مخفی کتش.

برچسب‌ها:, , , ,