MIZOR

و اکنش عجیب باشگاه پاریسن ژرمن به درخواست زیدان و پلاتینی!

لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن، از صحبت های زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی باشگاه رئال مادرید … پلاتینی، پاری سن ژرمن را به کوکاکولا تشبیه کرد.

قرارداد کیلیان ام‌باپه ستاره ۲۰ ساله پاریسن‌ژرمن تا سال ۲۰۲۲ با پاریسین اعتبار دارد و اگر صحبت های زین الدین زیدان را (که از علاقه ام‌باپه برای حضور در رئال سخن گفته … با این حال، او در برابر مسئولان باشگاه از متعهد ماندن به پاری‌سن‌ژرمن و قصد … تشبیه عجیب پلاتینی؛ پاری‌سن‌ژرمن مثل کوکاکولا.

نیمار جونیور ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن با نظر سرمربی این تیم، در … درخواست عجیب شهردار پاریس از نیمار … زیدان: توجهی به موضوع انتقال نیمار ندارم … بر اساس ادعای رسانه‌های فرانسوی باشگاه بارسلونا برای جذب نیمار حداقل به 300 …

تراکتور.

اظهار نظر عجیب زیدان درباره وضعیت بیل و خامس … پلاتینی، پاری سن ژرمن را به کوکاکولا تشبیه کرد … درخواست کاتالان ها از مسی و سوارس برای عدم سفر به سرزمین های اشغالی + عکس … واکنش باشگاه پرسپولیس به محرومیت کالدرون/ چرا آنهایی که گفتند قهرمانی پرسپولیس مهندسی شده است محروم نشدند؟

زیدان: از اشتیاق لیورپول خبر ندارم/ رئال مادرید همیشه بدنبال فتح جام است. سرمربی … درخواست ستاره منچستر یونایتد از مسلمانان برای زیارت خانه خدا … عجیب اما واقعی؛ بوفون در یک قدمی PSG! … واکنش باشگاه پاریسن ژرمن به جذب بوفون … افشاگری تازه میشل پلاتینی درباره جام جهانی 98/ برزیل و فرانسه با تقلب فینالیست شدند.

2 به سود شاگردان زیدان به پایان رسید. … لیونل مسی به باشگاه نروژی پیوست! … رئال مادرید در آستانه جدایی از این باشگاه و پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن قرار گرفته است. ….. درخواست «عمار الحکیم» از دولت عراق و مسئولان امنیتی برای ایفای نقش پررنگ در …

دفاع راست برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌‌ژرمن به مدیران این باشگاه توصیه کرد که راه‌ حل‌های او را برای رسیدن به …. واکنش عجیب هواداران میلان به سرمربی جدید (عکس).

برچسب‌ها:, , , ,