MIZOR

چگونه دستاوردهای فراوان و زندگی سرشار از احساس رضایت و شادی خلق کنیم؟

ولی همواره مسأله اصلی این بود که یک زندگی مطلوب و با کیفیت چگونه … برای رسیدن به مقصود، باید تلاش و پشتکار فراوان همراه با رغبت و … به جای مقایسه کردن با دیگران، توجه خود را به دستاوردهای شخصی معطوف کنید تا به رضایت بیشتری دست یابید. … میوه هایی با رنگ های شاد، سرشار از فیتونیوترینت است.

شادی یک احساس درونی است که همراه با نشاط ،خنده ، لذت ، امید ، احساس رضایت و خوشبینی به صورت گذرا، حسی و بلند مدت در فرد … انتظارات و توقعات خود را مشخص کنیم : سعی کنیم انتظارات و توقعات خود را متناسب با شرایط زندگی و …

هنگام تجسم یک روز شاد یا یک زندگی شاد، چه تصاویری به ذهن می آید؟ … هم اند، می خندند، داستان می گویند و سرشار از احساس محبت هستند، باشد. … پیش از ارائه پیشنهادهایی درباب اینکه چگونه شخص شادتری باشیم، مهم است اثبات کنیم، که شادکامی … سطح بالای رضایتمندی از زندگی تعریف می کنند (Diener et al, 1995).

به گفته دانشمندان، رضایت و خوشبختی در محل تلاقی لذت و معنا قرار دارد. …. تولد و مرگ اجتناب ناپذیرند، فاصله این دو را زندگی کنیم. …. وقتی یکی را دوست دارید، با موفقیت و محبوبیت او شاد و احساس سربلندی می کنید. …. و تپش هاي برگ/خدايي كه سرشار از آرامش است/طرفدار سرسبزي و دانش است/خدايي …. چاشنی زندگی خلق تازه‏هاست،.

خلق و خوی عمومی: شامل شادی، نگرش مثبت و حفظ آن در شرایط سخت، خودش …

با ما همراه شوید تا برخی از رازهای این افرادِ را با هم مرور کنیم. … هیچ چیزِ به خصوصی نمی‌تواند احساس خوشحالی یا رضایت را در آنها پدید بیاورد. … آدم‌های خوشحال جنبه‌های شاد و مفرّح زندگی را می‌بینند و هدف‌شان این است که … وقتی می‌خندند واقعا سرشار از لذت‌اند و می‌توانند بی‌روح‌ترین آدم‌ها را هم به خنده وادارند. …. سپاس فراوان.

باور دارند که باید به رویاهاشون برسند، اصلا زندگی بدون رویا واسشون پوچ … بیشتری رویاپردازی کنم و اهداف جدید و زیباتری را در درونم خلق کنم. … عزیزم، فوق العاده برایم عزیز و قابل احترام هستی چون احساس می کنم با من …. از دانشجوهای من از موفقیت‌ها و دستاوردهایی که کسب کرده میگه که چگونه … شاد و سربلند باشید.

زندگی هر انسانی پستی ها و بلندی های خاص خودش را دارد، همه ی ما گاهی زندگیمان در انواع … اما چگونه است که برخی آدم های دور و برمان، همیشه می خندند، همیشه شادند و بدبختی و غم و … خوشبختانه همه ی ما یک سیلی داریم که سعی می کنیم صورتمان را با آن سرخ نگه ….. ماده موثر که خلق را بهبود می‌بخشند و احساس شادی را بیشتر می‌کنند، پیدا شده‌اند.

به این صورت به او کمک می کنیم که تصویر یک فرد توانا و موفق را در ذهن خود شکل دهد . … به او محول کنیم تا پس از شکست خوردن به او بیاموزیم که با شکست چگونه باید … برای کنترل احساس و حسی که به خود و زندگی داریم باید تصاویر ذهنی و اندیشه های … شادی و غم و رضایت و نارضایتی همه احساس هستند و منشاء احساس تصاویر ذهنیست .

در این دوره می‌آموزیم که چگونه یک زندگی شادتر و با احساس رضایتمندی، سعادت و خوشبختی … درباره یکی از مهم‌ترین عادت‌های شادی، یعنی نیاز عشق ورزیدن و بخشیدن نیز صحبت می‌کنیم. … چگونه عشق ورزیدن را در زندگی خود جاری کنیم؟

رضایت. و. تعلق. پذیری. دانش. آموزان. نسبت. به. فضاهای. آموزشی. شود . این … عصری که ما در آن زندگی می کنیم به کلی متفاوت از زمان های گذشته است پدیده های جدید … آنچنان فراوان و نو به نو شده اند که دانایی ها، توانایی ها و امکانات را اجتناب ناپذیر می کند. … بهداشت جسمی و روحی آنان داشته باشیم ایجاد فضای مفرح و شادی بخش در مدرسه است …

سطح متعارف زندگی را عمداً و با دقت به کار بردم، چون فکر می کنم رضایت و موفقیت، … اصل مطلب: این بار، احساس کردم به بهانه‌ی حرف‌های دوست خوبم محسن در زیر همان بحث … همین گوسفند چه دستاوردی داشته بجز خوردن علف های خوشمزه تر این مثالی که زدین … و پردازش و مدیریت و به کارگیری آنها ایجاد شده و می‌تواند فرصت‌های جدیدی خلق کند.

موفقیت و رضایت، الزاماً حاصل کنترل بیشتر بر یک محیط نیستند. … به این باور رسیدیم که موفقیت و رضایت، دستاورد تسلط بر محیط و تسخیر محیط است. …. نمی دانم چگونه، اما احساس می کنم با خواندن روزنوشته ها غلظت ابهام در زندگی ام …. سال ۲۰۱۲ برای شرکت در کارگاهی در هلند و دانشگاه اوترخت، با «نامه نگاری های فراوان» و دردسرهای …

عدم احساس رضایت از زندگی … ****چگونه با روش های طبیعی میزان سروتونین را افزایش دهیم … همه ما باید تیم اسوه باشیم و برای اسوه کار کنیم نه فرد خاصی … «مُزوانک» ، مسواکی با خاصیت درمانی فراوان.

این مطالعه نشان داد که زوج های مسن احساس شادی و رضایت بیشتری در زندگی مشترک … علوی گرگانی گفت: شادی به این نیست که با حیثیت و آبروی دیگران بازی کنیم تا …. کردن، دیدار یگدیگر و مهمانی به عنوان یکی از نمونه های شادی تاکید فراوان شده است. …. باشد، با لحاظ قرار دادن این دو مساله وضعیت اجتماعی شادی ها در جامعه چگونه است؟

انشاء به معنی ایجاد کردن،پرورش دادن،ابداع و خلق کردن است و آنچه را که امروزه فن … به قطع ارتباط در صورت احساس بازیچه بودن از سوی پسرها ابراز تمایل کرده اند. … موهوم و مبهمی می شوند كه با احتمال فراوان ممكن است بازگشتی در آن نباشد. …… رفتار والدین در خانواده بگونه ای باشد تا فرزندان خود را در زندگی شاد، خوشحال و …

عصری که ما در آن زندگی می کنیم به کلی متفاوت از زمان های گذشته است پدیده های جدید متنوع و به هم پیچیده آنچنان فراوان و نو به نو شده اند که دانایی ها، توانایی ها و امکانات را اجتناب ناپذیر می کند. …. چگونه یک دانش آموز می‏تواند همواره شاد باشد؟ ….. یکی از شاخص های بهداشت روانی احساس رضایت ، شادی و شادابی است ، فردی …

عصری که ما در آن زندگی می کنیم به کلی متفاوت از زمان های گذشته است پدیده های جدید متنوع و به … جامعه زنده و پویا جامعه‌ای است که عناصرشادی‌ آفرين درآن فراوان باشد. … برای دانش آموزان هستیم تا شوق حضور در محیط شاد مدرسه را در دانش آموزان ایجاد کنیم تا …. بسیاری از افرادی که برای انجام دادن امورخیرداوطلب می شوند ازنوعی احساس سرشار …

ﺩﺳﺘﺎﻭﺭﺩﻫﺎﻱ ﻋﻠﻤﻲ ﻭ ﭘﮋﻭﻫﺸﻲ ﺩﻳﮕﺮﺍﻥ …… ﺍﺣﺴﺎﺱ. ﻣﺴﺌﻮﻟﻴﺖ. ﺑﻴﺸﺘﺮﻱ. ﻣﻲ. ﻛﻨﻨﺪ . ﻓﻀﺎ ﻭ ﺟﻮ ﻣﺜﺒﺖ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﻧﻴﺰ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮ. ﺯ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺷﺎﺩﻱ ﻭ ﻧﺸﺎﻁ ﻣﻲ ﻛﻨﺪ . ﻓﻀﺎ. ﻳﺎ. ﺟﻮ ….. ﻭ ﺍﺑﻌﺎﺩ ﺭﺿﺎﻳﺖ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﻲ، ﺣﺮﻣﺖ ﺧﻮﺩ، ﺑﻬﺰﻳﺴﺘﻲ ﻓﺎﻋﻠﻲ، ﺭﺿﺎﻳﺖ ﺧﺎﻃﺮ ﻭ ﺧﻠﻖ ﻣﺜﺒﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺑﺮ ﻣﻲ ﮔﻴﺮﺩ ….. ﭼﮕﻮﻧﻪ. ﻛﺮﻑ. ﻛﻨﻴﻢ. ﻭ. ﭼﮕﻮﻧﻪ. ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ. ﺑﺮﻗﺮﺍﺭ. ﻛﻨﻴﻢ. (. ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ. ﺩﺭ. ﺩﺍﺧﻞ. ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ. ﺑﻠﻜﻪ. ﺩﺭ. ﺳﻄﻮﺡ. ﻭﺳﻴﻊ. ) …… ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﻲ ﻛﻨﻢ ﺁﻳﻨﺪﻩ ﺳﺮﺷﺎﺭ ﺍﺯ ﺍﻣﻴﺪ ﻭ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻲ ﺍﺳﺖ.

بايد ابتدا به آرامش و شادي دروني دست يافت، وقتي آن را به دست آوريد، بقيه خواسته‌ها پديدار خواهند شد. …. هدف آن است كه در زندگي احساس عشق و آرامش و لذت كنيم.

چگونه بازنشستگی شاد داشته باشیم/ نویسنده ارنی جی زلینسکی؛ ترجمه زهرا زاده غالم …… شدن می افتند احساس ناامنی به آنها دست می دهد و فکر می کنند که رضایت و خشنودی شان را دارند … کنم و حداقل چند سال دیگر از عمرم را با لذت و خوشی زندگی کنم. … می دهم یک حقوق ناچیز به خاطر دستاوردهای ذهنی ام بگیرم و بتوانم توانایی ام را نشان دهم به.

البتّه ما نباید به احساس اطمینان اعتیاد پیدا کنیم چون این یک دام است، باید به این نکته … این صورت، زندگی تان تکمیل نمی شود و شما رضایت خاطر را در وجودتان احساس نمی کنید. … اما این نکته را به خوبی می دانم، فقط انسانهایی به معنای واقعی به شادی و رضایت خاطر …. و آنها را احساس کنید، فردای شما سرشار از شادکامی فراوان خواهد شد.

ما همه می خواهیم در شادی یکدیگر زندگی کنیم؛ نه در رنج و بدبختی یکدیگر. … که چکار کنید، چه بنوشید، چگونه بیندیشید و چگونه احساس کنید؛ ….. برای همگی دراین راه و همهء راههای زندگی که حقیقتاً می تونه بجای سردرگمی و اندوه ،سرشار از شادی و عشق باشه، آرزوی … حال به چند فاكتور مؤثر در احساس رضايتمندي از زندگي نگاهي بيندازيم:.

برچسب‌ها:, , , ,